Jiu-Jitsu

  zawodnicy Rio Grappling Wroclaw

Grupa Początkująca

Zajęcia skierowane do osób, które nigdy nie miały do czynienia ze sztukami walki. Ich program zawiera elementy samoobrony oraz naukę podstawowych pozycji i dźwigni wykorzystywanych w walce. Osoby, które ukończyły te zajęcia (po około 2-3 miesiącach) przechodzą do grupy średnio zaawansowanej.

Wtorek , Czwartek  18:30-19:30

Grupa Średnio-zaawansowana

Zajęcia skierowane do osób , mających podstawowe doświadczenie w BJJ (białe pasy 1-4 belki). Ich program zawiera podstawowe strategie walki i wariacje techniczne pozwalające rozpoczęcie najważniejszej części treningu, jaką jest SPARING. Osoby, które ukończą ten program (12-24 miesięcy) otrzymują niebieski pas i przechodzą do grupy zaawansowanej.

Grupa Zaawansowana

Zajęcia skierowane do osób, które osiągnęły poziom niebieskiego pasa. Ich program to zaawansowane techniki ,sparingi zadaniowe oraz sparing przygotowujące do zawodów .

Prywatne Lekcje

Istnieje możliwość ćwiczenia indywidualnie z instruktorem (lub w grupie 2-3 osobowej) w dowolnych dogodnych godzinach. Zajecia skierowane dla osób zaawansowanych, początkujących oraz tych, którzy chcą zacząć trenować Jiu-Jitsu lub MMA ale nie dysponują wolnym czasem w godzinach wieczornych.

INSTRUKTOR: Mariusz Koziej , czarny pas 2dan, tel 691-677-877

Advertisements

Comments are closed.